Projektanci &stylisci

Projektantkami marki LIBERMAN są Małgorzata Grzywnowicz i Małgorzata Węgiel, zdobywczynie najważniejszych polskich nagród w projektowaniu ubioru: Głównej Nagrody ZŁOTA NITKA oraz Głównej Nagrody Mediów ZŁOTA NITKA na FASHION WEEK POLAND 2009. Były wielokrotnie nagradzane i wyróżniane w innych międzynarodowych konkursach.
W 2009 r. zostały wyróżnione przez GREMIO ARTESANO DE SASTRES Y MODISTASZ i zaproszone na staż do Akademii Projektowania Ubioru haute couture w Walencji.

Głównym stylistą jest Marcin Kulak. Doświadczenie zdobywał, przygotowując stylizacje i make-up m.in. dla: SARA DAMM, ADELI MODELS, ANSWEAR, GREY WOLF, GREENPOINT, EUPHORA. Od kilku lat wykłada w krakowskiej Szkole Wizażu i Stylizacji ARTYSTYCZNA ALTERNATYWA.

Dla LIBERMAN szyją mistrzowie krawiectwa z wieloletnim doświadczeniem. Nasi krawcy, niezrównani fachowcy, mają doskonale rozwinięty zmysł wsłuchiwania się w ludzkie potrzeby. Jest on niezbędny, aby ubrania, które wychodzą spod ich ręki, były na miarę naszych klientów.